מוסך מרכזי

Written by אילן בסון on . Posted in מאמרים מוסך אילן בסון

אם אתם מחפשים מוסך עבור רכב הסוזוקי שלכם אתם בוודאי מתלבטים היכן קיים מוסך שמעניק שירות איכותי אמין ומקצועי לצד שימוש בחלפים מקוריים של החברה תוך מתן אחריות מלאה לאורך זמן. בחירה נכונה במוסך סוזוקי במודיעין של אילן בסון היא הבחירה הנכונה עבורך ועבור רכב הסוזוקי שברשותך.

מוסך סוזוקי במודיעין נמצא תחת רישיון ופיקוח של משרד התחבורה ומשמש כמוסך מורשה הן לרכבי סוזוקי והן לרכבי סוברו. מוסך אילן בסון מחזיק רק אנשי מקצוע מהשורה הראשונה המתמקצע באופן תדיר באמצעות הדרכה והכשרה לטיפול ברכבי סוזוקי מכל הדגמים.

מוסך סוזוקי במודיעין מציע לכם טיפול אמין ומסור על הצד המקצועי ביותר לרכב שלך. במוסך זה אנו מקפידים על עמידה בסטנדרטים גבוהים במיוחד של בטיחות ואיכות המקבעים על ידי יצרנית הרכב סוזוקי.

כאשר אתה מפקיד את רכבך במוסך סוזוקי במודיעין אתה יכול ליהנות מראש שקט שרכבך מטופל באופן הטוב ביותר בכדי שאתה תמשיך ליהנות מרכב הסוזוקי שלך בבטחה גם במשך הדרך ולאורך זמן.

יתרונות מוסך סוזוקי במודיעין

במוסך בסון שהוקם עוד בשנת 1980 ומשתרע על פני שטח עצום של 1500 מ"ר באזור התעשייה במודיעין, משתמשים רק בחלפים מקוריים של חברת סוזוקי תחת פיקוח מרבי ואחריות כוללת על החלפים והתקנתם. השימוש בחלפים מקוריים מקנה לך וודאות לגבי איכות וטיב השירות וכמו כן, נשמר ערכו של הרכב לאורך השנים ומאריך את חייו ללא תקלות.

במוסך אילן בסון במודיעין שהינו, כאמור, מוסך מורשה לרכבי סוזוקי ורכבי סוברו ועובד בהסדר עם רוב חברות הביטוח, עובדים בנאמנות ובמקצועיות במערכות ממוחשבות ומתוחכמות במיוחד המשמשת גם לטיפולים מונעים וגם בזיהוי תקלות באופן המהיר והיעיל ביותר.

במוסך סוזוקי במודיעין תמצא אנשי מקצוע הוגנים ואמינים המציעים לכם בנוסף גם שירותי מכירה לרכבים חדשים ולרכבי יד שנייה, מחלקת אבחון תקלות, מכונאות רכב, מיזוג אוויר לרכב, מחלקת חשמל ועוד בכדי שהטיפול ברכבך יהיה מקיף ומיטבי תחת קורת גג אחת.