מוסך במודיעין

Written by אילן בסון on . Posted in מאמרים מוסך אילן בסון

פעמים רבות כאשר עולה הצורך לתקן את רכבכם לאחר תאונה או כל נזק אחר שנגרם לו, עולה לסדר היום גם המושג "מוסך הסדר" שוב ושוב.

למעשה, הגדרת מוסך הסדר באה להתייחס למקום בו חברת הביטוח בו מבוטח הרכב בחרה כמוסך בו ניתן לטפל ברכב זה. בדרך כלל מוסכי הסדר הן מוסכים מורשים ו/או מוסך של יבואן רשמי כזה או אחר.

המוסך של אילן בסון הוא מוסך הסדר בנוסף להיותו סוכנות מורשית לרכבי סוברו וסוזוקי. במוסך זה הפועל עם מרבית חברות הביטוח תמצאו מגוון רחב של מחלקות כמו מחלקת פחחות לרכב ומחלקת מכונאות ברמה מעולה כיאה למוסך הסדר וותיק ואמין. במוסך במודיעין של אילן בסון תוכלו לקבל תיקון ברמה המקצועית ביותר תוך השתתפות עצמית נמוכה מצדכם וזאת לעומת מוסכים אחרים בהם הייתם נדרשים לשלם מחיר גבוה בהרבה תמורת אותו תיקון.

גם אפשרות רכב חליפי עולה על הפרק וזאת אם חברת הביטוח שלכם מאפשרת זאת במסגרת החוזה.

מוסך במודיעין הוא מוסך מורשה מטעם משרד התחבורה וכן נחשב למוסך יבואן. הרישיון מטעם משרד התחבורה ועובדת היותו של מוסך אילן בסון גם מוסך יבואן מאפשרת לך ליהנות מכל העולמות כאשר אתה מחפש מוסך הסדר במודיעין.

היתרון בטיפול במוסך הסדר הוא ברור לכל הצדדים ובמיוחד ללקוח מהצד הבירוקרטי שבדבר שכן, חברת הביטוח משלמת באופן ישיר למוסך בו ניתן להתחיל בתביעה ללא עזרה של סוגן ביטוח.

במוסך  במודיעין תיהנו מתיקון מקצועי ויסודי ומהחלפת חלפים מקוריים ברוב רובם של המקרים.

מוסך  במודיעין ידוע בשמו הטוב ובאנשי המקצוע המעולים שלו בכל אזור ירושלים והסביבה ועל כך יעידו מאות לקוחותינו המרוצים אשר נהנו מתיקונים יסודיים במסגרת הביטוח לרכב שברשותם ובעלות נמוכה במיוחד. יתר על כן, הטיפול במוסך הסדר הוא ברור: הוזלת עלויות השתתפות עצמית לצד הטבות נוספות כמו רכב חליפי למשל. ולכן אין צורך להתלבט בין מוסך אחר בו תשלמו עלות גבוהה יותר לבין מוסך הסדר איכותי המספק את כל השירותים תחת קורת גג אחת ועלות נמוכה בהרבה. למעוניינים במידע על הלוואות לרכב ניתן למצוא גם אצלנו.