מוסך אילן בסון

Written by אילן בסון on . Posted in מאמרים מוסך אילן בסון

מוסך אילן בסון במודיעין בניהולו של אילן בסון תמצאו את כל דגמי סוזוקי החדשים אשר מיובאים לישראל. לרשות לקוחותינו הנאמנים עומד מרכז שירות ומכירה המשמש מוסך הסדר עם מרבית חברות הביטוח בנוסף לסוכנות רכב של החברות סוזוקי וסוברו. צוות העובדים המיומן והאחראי ערוך לשרת אתכם על הצד הטוב ביותר בין אם אתם מעוניינים לרכוש רכב חדש מתוצרת סוזוקי ובין אם מדובר על רכישת רכב יד שנייה או כל טיפול אחר או תיקון ברכבכם הקיים.

כדי להתרשם מאיכויות רכבי סוזוקי הידועים היטב בטיבם ואיכותם, אנו מזמינים אתכם לערוך נסיעת מבחן ולהתרשם בעצמכם בסוכנות סוזוקי במודיעין מהדגמים הבאים: סוזוקי אלטו, סוזוקי גרנד ויטרה, סוזוקי ספלאש, סוזוקי סוויפט הנמכרת בישראל ועוד.

מוסך אילן בסון

לא רק מחירים אטרקטיביים ממתינים לכם במוסך אילן בסון כי אם שרות טוב ומקצועי ואחריות לאורך זמן.

כראוי למוסך מרכזי וסוכנות רכב אנו מספקים את כלל השירותים במגוון מחלקות העומדות לשירות הלקוחות תחת קורת גג אחת ובשטח עצום של 1500 מ"ר. בין המחלקות של סוכנות הרכב במודיעין תוכלו למצוא: מחלקת פחחות רכב, מחלקת מכונאות, מחלקת מיזוג אוויר, מחלקת חשמל לרכב ומחלקת אבחון תקלות דיאגנוסטיקה.

חשוב לציין במוסך אילן בסוןעושים שימוש רק בחלפים מקוריים של חברת סוזוקי העולמית בכדי לאפשר לכם תיקון אופטימאלי והנאה מבטיחות מרבית לאורך זמן.

כאן במוסך אילן בסון נעמיד לרשותכם מתחילת התהליך ועד סופו אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שעברו הדכה והשתלמות רבות בארץ ובחול על מנת להעניק לרכב הסוזוקי שלכם או לכל רכב אחר שברשותכם את הטיפול הטוב ביותר.

היכנסו עוד היום לסוכנות רכב אשר נמצאת באזור התעשייה שילת בעיר מודיעין ובו להתרשם בעצמכם מהמקצועיות, האמינות והשירות כי אין טוב יותר ממראה עיניים!