מוסך ב מודיעין

Written by אילן בסון on . Posted in מאמרים מוסך אילן בסון

מוסך במודיעין הינו מוסך מורשה למכוניות מסוג סוברו וסוזוקי. המוסך אשר נמצא באזור התעשייה של העיר מודיעין הינו הוותיק והגדול ביותר באזור ומספק מענה לכל היבטי הטיפול ברכבים השונים, ובכללם מחלקות מיוחדות שכולל המוסך הכוללות דיאגנוסטיקה, פחחות, צבע לרכב, מכונאות רכב, חשמל ומיזוג אוויר וכן מחלקה מיוחדת לרכישת רכבים חדשים ולמכירת רכב יד שנייה.

צוות המוסך בניהולו הבכיר של אילן בסון ישמח לעמוד לשירותך בכל עת ולהעניק לך ולרכבך את השירות הטוב ביותר עבור כל תקלה או בעיה. במעגל לקוחותינו המרוצים תמצאו אנשים רבים שיעידו על טיפול מסור, אמין ומקצועי בכל הקשור לתיקוני מכונאות רכב על הצד הטוב ביותר.

 כדי לתת מענה מושלם לכל בעיה המתעוררת יש להעניק טיפול מכוון בכל מערכת שהיא חלק ממכלול מערכות המרכיבות רכב תקין.

יתרונות מוסך  במודיעין

במוסך במודיעין נותנים מענה לא רק בהיבט מכונאות רכב אלא בכל ההיבטים תחת קורת גג אחת. כאן תוכלו למצוא מענה ולקבל כל שירות שתצטרכו עבור הרכב שלכם באחריות מלאה.

יתר על כן, מוסך זה המתפרש על גודל עצום של 1500 מ"ר משמש כמוסך הסדר הפועל עם רוב חברות הביטוח ומשרת נאמנה מאות לקוחות הבוחרים לטפל במסגרת הביטוח בכל תקלה ברכבכם תמורת דמי השתתפות נמוכים בלבד.

בעידן של ימינו, בהם הרכבים משוכללים במיוחד כך גם המערכות הפועלות בקרבם ולכן יש להעניק את הטיפול הנכון והאיכותי ביותר המותאם באופן מדויק לכל רכב ורכב.

אנשי הצוות של מוסך במודיעין מיומנים ומקצועיים במיוחד ועברו הכשרה והדרכה מקיפות במיוחד על ידי ברי סמכא.

פנו עוד היום למוסך מורשה במכונאות רכב ובשלל תחומי הטיפולים לרכב אשר במודיעין ותיהנו משירות ללא תחרות ומאיכות טיפול ברכבכם ללא פשרות, שקרוב לוודאי לא תמצאו באף מוסך אחר.