מוסך מצברים במודיעין

Written by אילן בסון on . Posted in מאמרים מוסך אילן בסון

חיפוש מוסך בו ניתן להחליף מצבר וליהנות מראש שקט ובטוח לעוד שנים רבות אינה משימה קלה.

תמיד קיים בכולנו את החשש שמא ירכיבו לנו מצבר משומש או לא תקין בדיוק כפי שאנו חוששים שכל תיקון או טיפול במוסך יעלה לנו אלפי שקלים אך לא יספק לנו את הבטיחות הראויה או את הוודאות שאכן זהו תיקון אמין ומקצועי.

החלפת מצבר במוסך מצברים במודיעין או בכל אזור בארץ חייבת להיעשות רק לאחר שבדקתם את כל הפרמטרים, ושאכן מדובר במוסך וותיק ומקצועי עליו ניתן לסמוך ולבטוח בעבודתו.

אם אתם מחפשים מוסך מצברים במודיעין בואו להתרשם בעצמכם מהאמינות ומהמקצועיות של המוסך בניהולו של אילן בסון.

צוות העובדים המיומן והמקצועי של המוסך ישמחו להעניק לכם את הטיפול הרצוי או את המצבר אותו אתם מחפשים. התאמת המצבר חייבת להיעשות על פי הוראות יצרן הרכב ובהתאמה מלאה לנפח מנוע, שנת ייצור וכמות החשמל הנזקקת לעבודה תקינה של הרכב.

שירותי רכב נוספים במוסך מצברים במודיעין

במוסך של אילן בסון השוכן באזור התעשייה של העיר מודיעין תוכלו בנוסף להחלפת מצבר או לבירור התקלה שמקורה במצבר לא תקין, ליהנות משירותים איכותיים ביותר לרכב שלך הכוללים מיזוג אוויר לרכב, חשמל לרכב, מכונאות, צבע, פחחות ושירותי אבחון תקלות וכל זאת תחת קורת גג אחת במוסך עצום בגודלו בהשוואה למוסכים רבים אחרים וטובים בארץ.

בנוסף, רצוי לדעת שמוסך זה הוא מוסך מורשה מטעם משרד התחבורה, ומשמש כ"מוסך הסדר" במקרים של תאונה או נזק לרכב שלכם, במסגרת הביטוח בחברה בה מבוטח רכבכם, כך שתוכלו לתקנו תמורת השתתפות עצמית נמוכה ובחלפים מקוריים בלבד.

יתר על כן, במוסך זה בעל שנות הוותק הרבות, ניתן להשיג דגמי סוברו וסוזוקי חדשים ואף ליהנות משירותי מכירת רכב יד שנייה באחריות מלאה ובמקצועיות חסרת פשרות.