מוסך מרכזי

Written by אילן בסון on . Posted in מאמרים מוסך אילן בסון

מוסך מרכזי 

מוסך בסון אילן- סוכנות לרכבי סובארו וסוזוקי ומוסך מרכזי הנו הכתובת הנכונה והטובה ביותר לטיפול בכל בעיה המתעוררת ברכבכם.

הבחירה הנכונה אשר תקנה לכם "ראש שקט" ונטול דאגות באשר לטיפול הטוב וההולם ביותר לבעיה, ובאופן המקצועי, האמין והאיכותי ביותר שניתן לקבל. שמו של סוכנות הרכב של אילן בסון ובמיוחד שמו של המוסך המרכזי הולך לפניו ונודע בכל האזור בשל איכות ומקצועיות השירות שניתן. אנשי המקצוע של המוסך המרכזי הוכשרו לטפל בכל בעיה ולרשותם מספר מחלקות אשר באמצעותן ניתן לקבל את הטיפול המקיף והנכון ביותר עבור הרכב שלכם.

יתר על כן, המוסך סוזוקי מודיעיןהמרכזי ידוע כמוסך מורשה מטעם משרד התחבורה ועובד עם הסדרים של מרבית חברות הביטוח. המומחיות הרבה של מוסך מרכזי של אילן בסון נובעת ממוניטין רב שנים אשר הובילו את אנשיו להיות מנוסים ומומחים ביותר בכל התקלות הקיימות ובטיפול בהן.

המוסך המרכזי של אילן בסון משרת מאות לקוחות בשנה אשר יוצאים מן המוסך שבעי רצון ועוד יותר מכך, בטוחים כי רכבם טופל על הצד הטוב ביותר. שירות אמין ללא פשרות ומחירים הוגנים- אלו הם סוד קסמו של המוסך המרכזי הממוקם באזור התעשייה החדש של העיר מודיעין.

גודלו העצום של המוסך מאפשר את קיומן של מחלקות רבות לטיפול מקיף וכולל כמו מחלקת דיאגנוסטיקה, מחלקת מיזוג לרכב, מחלקת פחחות וצבע, מחלקת חשמל לרכב ומחלקת תיקוני מכונאות.  

יתר על כן, המוסך המרכזי והחדשני עובד עם רכבי החברות סוזוקי וסוברו ומשמש בנוסף גם כמרכז מכירה לרכב יד שנייה ולרכבים חדשים. אנשי המקצוע משתמשים רק בחלפים מקוריים המאושרים על ידי היבואן וכל התהליכים מבוצעים תחת פיקוח ובקרת איכות גבוהה במיוחד.

בנוסף להצעת מחיר חינם במוסך המרכזי של אילן בסון, תוכלו לטפל בתביעות צד ג' במקצועיות ואמינות רבה השמורה רק למוסכים וותיקים ומורשים בלבד!