מוסך סובארו במודיעין, שילת

Written by אילן בסון on . Posted in מאמרים מוסך אילן בסון

אם הרכב שלך הוא מסוג סובארו, אין ספק כי אתה זקוק לאנשי מקצוע מהשורה הראשונה שיטפלו בו לאורך זמן באמינות ובאחריות. מאחורי רכבי סובארו עומדים שנים רבות של מוניטין ומספקים ללקוחותיה מקצועיות לצד בטיחות בלתי מתפשרת.

גם בטיפולים להם הרכב שלך זקוק, אתה חייב אנשי מקצוע אמינים שיטפלו בו במקצועיות ובמסירות אין קץ כך שהחוויה מרכבך תהיה מקסימאלית ובטוחה לאורך השנים.

מוסך אילן בסון במודיעין הינו מוסך סוברו מורשה ומספק מגוון טיפולים אשר מבוצעים בידי אנשי מקצוע שעברו הכשרה והדרכה לאורך השנים והשתלמויות באירופה כדי לטפל ברכב כמו שלך.

המכונאים של מוסך אילן בסון במודיעין מספקים מענה מהיר לכל בעיה ותקלה ברכבי סוברו באמצעות מערכת אבחון תקלות המורכבת ממחשבים מתוחכמים של בית היצרן- סוברו העולמית.

איכות ושירות מקצועי במוסך סובארו במודיעין

המענה האדיב שתמצא במוסך סובארו במודיעין הינו חלק מאמנת השירות בה אנו מעניקים ללקוחותינו שירות כולל במסגרת תום אחריות החברה.

כל הטיפולים המתבצעים במוסך סובארו במודיעין כוללים חלפים מקוריים אשר חברת סוברו העולמית מצטיינת באיכותם. השימוש בחלפים מקוריים מקנים לכם לא רק תחושת בטיחות אלא גם איכות ושומרים על ערכו של הרכב לאורך זמן. הם אינם מסכנים את הנוסעים ברכב ואינם גורמים לנזק במערכות הרכב כפי שחלפים לא מקוריים עלולים להסב.

הקפידו לבחור נכון ובחרו רק מוסך סובארו במודיעין. מוסך אילן בסון בעיר מודיעין הממוקם באזור התעשייה שילת הוא המוסך המרכזי לטיפול ברכבי סובארו וסוזוקי. הוא משרת נאמנה מאות לקוחות מאזור מודיעין והסביבה במסירות ובמקצועיות שלא ניתן למצוא כמותה בכל מוסך אחר בארץ.

אנשי מוסך סוברו במודיעין הינם בעלי ניסיון עשיר ומוניטין משמעותי ביותר בתחום זה. עוד משנות ה80 כאשר הוקם ועד ימינו הוא מנוהל ביד רמה ופועל בהסדר עם מרבית חברות הביטוח.

מוסך זה הוא מוסך מורשה של חברת יפנאוטו המתפרש על פני 1500 מ"ר. במוסך סובארו במודיעין תמצאו מרכז מכירה לרכבים חדשים ולרכבים יד שנייה ומגוון מחלקות העומדות לשירותכם: מחלקת אבחון, מיזוג אוויר, מכונאות, פחחות צבע, מחלקת חשמל ועוד,  רכבים יד שנייה למכירה  רכבים יד שנייה