סובארו מודיעין

Written by אילן בסון on . Posted in מאמרים מוסך אילן בסון

בואו להכיר ולהתרשם מקרוב ממבחר רכבי העתיד של חברת סובארו בסוכנות רכב ומוסך מרכזי של אילן בסון בעיר מודיעין ומהדגמים הנבחרים: אימפרזה, אאוטבק, פורסטר ו B4.

רכבים המיוצרים תחת השם סובארו נהנים לא רק מסטנדרטים גבוהים במיוחד אלא גם מיתרונות ייחודיים השמורים רק לרכבים של חברה זאת:

שילדה סימטרית– התפישה הייחודית של חברת סובארו מובילה להנאה רבה יותר מהנהיגה וזאת משום שהשלדה זוכה לסימטריה רוחבית. כתוצאה מכך, חווית הנהיגה תכלול לא רק הנאה מרובה אלא גם בטיחות אקטיבית מקסימאלית ושליטה מלאה של הנהג ברכבו.

מנוע בוקסר במיקום אורכי בתצורה אופקית הוא אחד מסימני ההיכר של חברת סובארו מודיעיןהתורמת ליציבות הרכב, איזון מושלם, פעולה חלקה יותר וצליל ייחודי וזאת כתוצאה מפעולה נגדית של הבוכנות. בכך מתאפשרת הנאה רבה מהנהיגה ומרכז כובד נמוך יותר. יתרונותיו הנוספים של מנוע בוקסר  התורמים לאיזון ולמרכז כובד נמוך הם מידותיו הקטנות, משקלו הנמוך והעובדה כי הוא נמוך יותר בהשוואה למנוע טורי רגיל.

תיבת הילוכים LINEARTRONIC המקנה נהיגה חלקה לגמרי מבלי לחוש כי מעבירים הילוכים. תיבה זו תורמת אף לשפור הביצועים ולחיסכון בדלק וכמובן לתגובות מהירות ללחיצה על הדוושה וכן להגדלת מרווח הרגליים בתא הנוסעים כתוצאה ממידותיה הקטנות.

תכונה זו מקנה עוצמה וחיסכון בדלק והיא אכן מהווה יתרון גדול מול כל המתחרים בה.

AWD – הנעה כפולה קבועה לכל הגלגלים– עוד יתרון לסובארו המשולב עם יתרונו של מנוע הבוקסר ומקנה בטיחות על הכביד ובוב בזמן עידון הגורם לשילוב מנצח ולהנאה מקסימלית של חווית הנהיגה.

בטיחות פאסיבית – בחברת סובארו הוותיקה והאמינה עובדים כל העת לחיזוק המסגרות הטבעתיות המפזרות אנרגיה ללא תלות או קשר לכיוון הפגיעה. סובארו שואפת להגיע לרמת בטיחות גבוהה יותר מתקני הבטיחות ולהשיג בטיחות המפחיתה באופן ניכר כל פגיעה ביושבי הרכב בעת מצב של תאונה.

בטיחות אקטיבית – סובארו עושה כל שביכולתה כדי שאתה, הנהג, תוכל להתמודד בהצלחה בעת מצבי סיכון הנקרים בדרכך בעת הנהיגה. מערכת  AWD  תורמת להפחתת חוסר היציבות בהשוואה לרכב בעל הנעה קדמית למשל. מערכת זו שומרת על יציבות ואיזון הרכב ומעניקה נוחות ובטיחות בכל מצב אליו אתה נקלע בעת הנהיגה הכולל התחמקות מידית ממכשולים ומצבים לא צפויים.

במוסך אילן בסון נשמח לענות על כל שאלה ולערוך לכם הכרות עם הדגמים החדשים של חברת סובארו על שלל יתרונותיהם.