סוויפט

עיצוב פנים

הדור החדש של הסופר מיני: יותר פונקציות! יותר פיתוחים חדשניים!

מבחוץ ומבפנים הסוויפט מביאה עימה לכביש אישיות אקטיבית וגישה שהכל יותר "אפשרי". הסוויפט מאפשרת לכם ליצור עוד קשרים חדשים, למצוא יותר מקום לחברויות ובעיקר למצות את החיים במלואם בדיוק כמו שאתם אוהבים. הסוויפט החדשה מעוצבת בקווים עכשוויים, טרנדיים בעלי ערכים מוספים ירוקים עבור הדור שאיכות הסביבה חשובה לו ומהווה גורם בבחירת הרכב שלו. כחברה המובילה בייצור מוכניות קומפקטיות, הוכיחה סוזוקי שוב בסוויפט החדשה את מומחיותה הייחודית בניצול יעיל של חלל תא הנוסעים. יותר פונקציות, יותר פיתוחים חדשניים!

עיצוב חוץ

עיצוב דינאמי וחדשני למכונית קומפקטית

פרטים עיצוביים שובי-עין מבדילים את הסוויפט ממכוניות קומפקטיות אחרות על הכביש. קווים בעלי אופי דומיננטי עז יוצרים צללית אתלטית ואלגנטית בו-זמנית, המרמזים על קלות הנהיגה וחיוניות המנוע. הסוויפט מגדירה מחדש מהי דינאמיות ברכב קומפקטי, הוסיפו לכך צריכת דלק חסכונית במיוחד ותקבלו מכונית ספורטיבית אידיאלית.

ביצועים

חוויית נהיגה ספורטיבית עם ביצועים חכמים

הגיע הזמן לשינוי! בחיים התזזיתיים של המאה ה- 21 אנו מעדיפים מכונית קומפקטית ומצפים ממנה לביצועים של מכונית משפחתית. הסוויפט החדשה מביאה עימה ניחוח עכשווי מסעיר וחוויית נהיגה אחרת. היא טובה יותר בצריכת הדלק, צמצום פליטת ה- co2, מערכת היגוי ספורטיבית, קלות תנועה ויותר בטחון. המנוע קל וקומפקטי יותר, בעל ביצועים חזקים ופיתוחים טכנולוגיים חדשניים מקוריים, התואמים לתקני הגנת הסביבה המחמירים של היורו 5. המנוע בעל התזמון המשתנה לשסתומי היניקה והפליטה, משקף את התמקדותה של סוזוקי בשילוב מנצח של ידידותיות לסביבה והנאת נהיגה גדולה יותר.

בטיחות

בסופו של דבר, המכונית שאנו בוחרים צריכה להתאים למי שאנחנו. להעניק לנו חוויית נהיגה כֵּיפִית הזורמת עם החיים ומשתנה ללא הרף, וכל זאת ללא התפשרות כלשהי על הבטיחות שלנו! סוזוקי סוויפט החדשה מעניקה לכם חבילת בטיחות מושלמת המעוצבת להגנה על הנהג, על הנוסעים, על הולכי רגל ועל המכונית עצמה באופן מיטבי.

בטיחות פאסיבית

מרכב חזק במיוחד! המרכב של הסוויפט החדשה הוא פרי פיתוח של טכנולגיית TECT קניינית של סוזוקי. לאחר הדמיות ממצות בעזרת מחשב, עברה סוזוקי לשימוש רחב בפלדה מחושלת כדי להשיג רמה גבוהה יותר של בטיחות בהתנגשות תוך הפחתת משקל.

 

  • שבע כריות אוויר! הסוויפט החדשה מצוידת בשבע כריות אוויר כאבזור תקני, כולל כרית אוויר להגנת ברכי הנהג. מעבר לזוג כריות האוויר הקדמיות, מותקנות זוג כריות אוויר נוספות בצידי המושבים הקדמיים בעיצוב חדש המיועד להקטין את אפקט צליפות השוט, עם תמיכה לצוואר ולראש במקרה של פגיעה אחורית. שני דגמי הסוויפט החדשים כוללים זוג כריות אוויר מסוג ווילון. המערכת החדשה מאפשרת למשתמש להשבית את כרית האוויר הקדמית הימנית לצורך בטיחות הילד כאשר מחברים מושב בטיחות לילד אל מושב הנוסע הקדמי ליד הנהג.

 

  • בטיחות אקטיבית

 

הסוויפט החדשה מצוידת בטכנולוגיות בקרה מתקדמות, הכוללות: מערכת למניעת נעילה לארבעת הגלגלים (ABS), מערכת אלקטרונית לפיזור עוצמת הבלימה ופונקציית בלימה מוגברת (EBD) מסייעות לנהג להימנע מסכנות, בתוספת מערכת ESP (בקרת יציבות אלקטרונית) לשיפור היציבות כציוד תקני.

מערכת ה- ESP איך היא עובדת?
מחשב הרכב מנטר את הנתונים המגיעים מחיישן הסבסוב ומחיישנים אחרים. בעת הצורך, המערכת מפעילה שליטה על מומנט הפיתול של המנוע ומפעילה את הבלמים כדי לעצור סחרור גלגלים והחלקה, במטרה לסייע לנהג לשמור על שליטה ברכב.

הסוזוקי סוויפט החדשה דורגה ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר (5 כוכבים) במבחן הבטיחות  EURO NCAP

הצטרפו לדור החדש של ההצלחה

זה בגנים שלה, אין ספק! הסוויפט החדשה זכתה ביפן עם השקתה בתואר "מכונית השנה 2011".
63 פעמים זכתה הסוויפט בפרס "רכב השנה" בעולם, היא דורגה ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר (5 כוכבים) במבחן הבטיחות היוקרתי EURO-NCAP, למעלה מ-2 מליון רכבי סוויפט נמכרו עד היום ב- 19 מדינות בחמש יבשות, ובישראל הוכתרה הסוויפט במהלך השנים כמכונית הקומפקטית האהובה והנחשקת במדינה!
אתה מוזמן להתרגש מחדש מחוויית נהיגה אמיתית עם הסוויפט החדשה: יותר ספורטיבית, יותר טרנדית, יותר גדולה ומרווחת מקודמתה, יותר ידידותית לסביבה, יותר בטיחותית וכמובן יותר חסכונית – הסוויפט החדשה חסכונית בדלק ב- 15% מקודמתה!