מוסך פחחות במודיעין

Written by אילן בסון on . Posted in מאמרים מוסך אילן בסון

מי מאתנו לא היה צריך מספר פעמים בחייו להכניס את רכבו למוסך פחחות? כמה פעמים חיפשנו מוסך פחחות טוב ואמין אך יצאנו עם עוגמת נפש לא קטנה?

בחירת מוסך לכל צורך בין אם מדובר בפחחות, צביעת רכב או לצורך תיקוני מכונאות קלים, מיזוג אוויר או חשמל היא לא בחירה קלה. כובד האחריות של תיקון אמין מוטלת על כתפיו של מנהל המוסך וצוות עובדיו ובליבנו תמיד החשש שמא לא יתוקן הרכב כראוי או לא תיעשה עבודה טובה או לפחות כמו זו שציפינו.

שירות ואמינות ללא פשרות

סוכנות הרכב במודיעין תחת ניהולו המקצועי של אילן בסון הקיימת עוד משנות ה80 ומנוהלת ביד רמה משמשת גם כמוסך פחחות במודיעין הידוע באזור כולו בשל אמינותו ומקצועיותו הרבה.

המוסך ששודרג לאחרונה וחולש על פני שטח עצום של 1500 מ"ר תואם לסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים בתחום זה. המוסך החדשני והמרווח מצטיין במחלקת פחחות מהטובות בארץ ועל כך יעידו מאות לקוחות מרוצים מאזור ירושלים ומכל רחבי הארץ. במוסך פחחות במודיעין של אילן בסון המשמש גם כמוסך הסדר העובד עם מרבית חברות הביטוח מובטחת לכם חווית שירות וטיפול ברכב ברמה שלא הכרתם. לצד מחלקות מגוונות כגון: מיזוג אוויר, חשמל לרכב, מכונאות, צבע לרכב ומחלקת פחחות גדולה ומקצועית במיוחד. במוסך אילן בסון עובדים מיטב אנשי המקצוע כדי להעניק לכם את הטיפול הראוי ביותר ובמיוחד לענות על הצורך של טיפולי פחחות וצבע לרכב אמינים ומיטביים.

המוטו של מוסך פחחות במודיעין הוא מקצועיות חסרת פשרות בכל הנוגע לרכב שלך ולכן רק אצלנו תוכלו למצוא את הטיפול האמין והמקצועי ביותר לרכבכם ושימוש בחלפים מקוריים, ככל האפשר.