מוסך בחשמונאים

Written by אילן בסון on . Posted in מאמרים מוסך אילן בסון

 

אם אתם מחפשים מוסך אמין וטוב צפונית לעיר מודיעין, בחשמונאים, הגעתם למקום הנכון.

המוסך בניהולו של אילן בסון, הבכיר ביותר בתחום מוסכי הרכב בארץ, הממוקם באזור התעשייה שילת בעיר מודיעין היא הכתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש טיפולים איכותיים ומקצועיים לכל בעיה או תקלה אשר מתגלית ברכבו או לכל תיקון נזק קיים באחת המערכות של הרכב כמו: חשמל, מכונאות, מיזוג אוויר ועוד.

בנוסף לכך, מוסך אילן בסון הידוע בכל האזור הוא גם מהווה מרכז שירות ומכירה של היבואניות סוזוקי וסוברו.

מרכז השירות לרכב של אילן בסון נחשב בנוסף לכך גם מוסך הסדר אשר בו ניתן לבצע את כל סוגי התיקונים בהשתתפות עצמית נמוכה וזאת בהסדר עם חברת הביטוח לאחר תאונה או לאחר שנגרם נזק כלשהו לרכב שלכם. מוסך אילן בסון במודיעין הוא מוסך בחשמונאים, שילת העובד עם מרבית חברות הביטוח בארץ. במוסך זה מרוכזים כל השירותים הקשורים לתחום הרכב תחת קורת גג אחת.

המוסך משתרע על פני שטח עצום בהשוואה למוסכים אחרים של 1500 מ"ר. לקוחות מוסך אילן בסון במודיעין נהנים ממרכז שירות ומכירה לרכב חדש ולרכב יד שנייה. במוסך זה תמצאו אנשי מקצוע מהשורה הראשונה המובילים בתחומם ובמיוחד בתחום פחחות, צבע ומכונאות. רק אצלנו תמצאו חבילת שירותים מקיפה במחירים נוחים לכל נפש והכל במקום אחד, גדול וחדשני במיוחד.

יתרונות מוסך בחשמונאים, שילת

במוסך זה במודיעין, הקרוב מאוד לאזור יישוב חשמונאים, קיימות מספר רב של מחלקות העומדות לרשותך: החל ממחלקת פחחות לרכב, צבע, מיזוג אוויר, חשמל לרכב ועד למחלקת אבחון תקלות – דיאגנוסטיקה המאפשרת בחינה מדוקדקת של התקלה ברכב.

במרכז השירות אנו מבצעים מגוון טיפולים ותיקוני רכב לפי הוראות היצרן. באמצעות אנשי מקצוע מעולים אשר הוכשרו והוסמכו לתקן את מגוון התקלות באופן המדויק והמיטבי ביותר.

אנשי הצוות המקצוענים מעודכנים תמיד במגוון נושאים הנוגעים למהלך עבודתם והוכשרו להעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר.

במוסך בחשמונאים, שילת של אילן בסון עובדים רק עם חלפים מקוריים בכדי לשמור על הערך של הרכב שלך ולאפשר לך ולנוסעים עמך נסיעה בטוחה ומהנה בכל עת שתתניע את רכבך.