אודות מוסך אילן בסון

מוסך אילן בסון מודיעין

בחירת מוסך לרכב היא בעלת חשיבות עליונה ומכרעת על אופי הטיפול ועל טיבו המשוער שרכבם יקבל וכן על העלות אותה תצטרכו לשלם. בחירה נכונה עשויה לחסוך לכם אלפי שקלים במהלך כל תקופת הטיפול ברכב לאורך השנים ונסיעות בטוחות ואמינות, ואילו בחירה שגויה עלולה לעלות לכם ביוקר רב.

מוסך בסון ממוקם באזור התעשייה ישפרו מודיעין, רחוב, המכונאי 15, מודיעין, נחשב למוביל ומרכזי ביותר באזור. מאות ואף אלפי הלקוחות של המוסך יכולים להעיד על הטיפול המסור והמקצועי שרכבם קיבל ועל המענה המהיר לכל בעיה של רכבם המתעוררת באופן טבעי בשימוש ממושך לאורך השנים.

המוסך שהוקם עוד בשנת 1980 כעסק משפחתי מנוהל ביד רמה ומקצועית ומשמש כמוסך מורשה מטעם משרד התחבורה, הפועל בהסדרים עם חברות רבות ובכללן חברת מנורה, הפניקס, כלל, הכשרת היישוב, ביטוח חקלאי ועוד.

ניסיון עתיר שנים של מוסך בסון הוא זה שגורם להבדל המהותי ולשירות איכותי ומקצועי לקהל לקוחותיו הרבים, שחוזרים תמיד לאותה הכתובת ובכל עת וזוכים למחירים הוגנים ולשירות איכותי ללא פשרות.

יתר על כן, מוסך בסון הוא הגדול ביותר באזור ומשתרע על פני שטח עצום של 1500 מ"ר. המוסך החדשני הינו מוסך מורשה מטעם חברת סוברו  יפנאוטו  וחברות סוזוקי מכשירו תנועה ומהווה מרכז מכירה לרכבים חדשים ולרכבי יד שנייה, עושה שימוש בחלפים מקוריים שאושרו על ידי היבואן.

בנוסף, במוסך בסון המתקדם ביותר תמצאו תת קורת גג אחת מגוון רב של מחלקות מקצועיות לטיפול ברכב לרבות  מחלקת תיקוני מכונאות, דיאגנוסטיקה, מיזוג אויר לרכב, פחחות וצבע ומחלקת חשמל לרכב.

אנשי המוסך המקצועיים והאמינים חרטו על דגלם תודעת שירות מפותחת והקשבה לצורכי הלקוח, כאשר במקום מבוצעים באופן סדיר תהליכי ייעול ובקרת איכות בכדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהוצבו להם.

במוסך בסון, יסייעו לכם בטיפול בתביעות צד ג' באופן המהיר והמקצועי ביותר וכמובן שתוכלו לקבל הצעת מחיר חינם ללא התחייבות.

אזור תעשיה חדש, מרכז שירות סובארו מודיעין בניהולו של אילן בסון

לקביעת טיפול מלאו הפרטים ונציגנו יחזור אליכם