אימפרזה

האימפרזה החדשה מהנה לנהיגה באותה מידה שהיא נעימה למראה.

היא משלבת יכולת, איכות הרכבה ובטיחות ליצירת חוויה המענגת את כל החושים. כל כיפוף, כל משטח וכל סממן עיצובי נבחרו מתוך סיבה ברורה וספציפית מבחינת העיצוב והתפקוד.

זהו ביטוי מתקדם ומפותח של עיצוב רכבי סובארו, המגלם את כל הערכים שהאימפרזה מיצגת מאז ומתמיד.

מנוע הבוקסר של סובארו

מנוע בוקסר או מנוע אופקי, הינו תצורת מנוע עם בוכנות המנוגדות אחת לשניה ונעות זו מול זו במישור האופקי. סובארו מחויבת למנוע הבוקסר כבר למעלה מ 50- שנה בזכות יתרונותיו הרבים על סוגי מנועים אחרים, המעניקים לכלי הרכב של סובארו עמידות וביצועים לאורך זמן.

מערכת הנעה כפולה קבועה סימטרית לכל הגלגלים.

מערכת SymmetricalAWD מחלקת את הכוח לכל הגלגלים לקבלת אחיזת כביש טובה יותר בתנאי כביש שונים. מערכת ההנעה ממוקמת באופן סימטרי במישור האופקי ומתאפיינת בתכנון מאוזן היטב עם מרכז כובד נמוך לנסיעה יציבה ובטוחה יותר.

תיבת הילוכים אוטומטית רציפה מסוג LINEARTRONIC

תיבת הילוכים אוטומטית רציפה מסוג Lineartronic CVT מתאימה את עצמה לכל אחד מיחסי ההעברה לקבלת העברות הילוכים חלקות, השומרות את המנוע בטווח הפעולה היעיל ביותר להאצה חלקה, ביצועים וצריכת דלק טובה יותר. תיבת ההילוכים משולבת עם מערכת הנעה כפולה קבועה SymmetricalAWD עם חלוקת מומנט אקטיבית. חלוקת המומנט כברירת מחדל הינה ביחס של 60% לפנים ו-40% לאחור ומסוגלת לשנות את היחס עד ל- 50:50 בהתאם לתנאי האחיזה בזמן אמת.

הפלטפורמה הגלובאלית של סובארו

הפלטפורמה הגלובאלית של סובארו היא הפלטפורמה שעליה יתבססו הדורות הבאים של דגמי סובארו. היא מעניקה בטיחות כוללת וביצועים יוצאי דופן, תוך שיפור בחווית הנהיגה שאותה ניתן למצוא רק ברכבי סובארו. זהו העתיד של סובארו – המעניק רמות גבוהות עוד יותר של הנאה ושקט נפשי לנהג ולכל הנוסעים.

לקביעת טיפול מלאו הפרטים ונציגנו יחזור אליכם

עוד פוסטים

גלילה לראש העמוד