מחלקת חשמל ודיאגנוסטיקה

מחלקת חשמל ודיאגנוסטיקה

מחלקת חשמל ודיאגנוסטיקה (אבחון) במרכז השירות של אילן בסון במודיעין

מחלקת החשמל לרכב  במוסך המרכזי של סוכנות משנה סובארו במודיעין מתמחה  בתיקונים וטיפולים במערכות החשמל השונות של כל דגמי סובארו.

במרכז השירות שלנו מתבצעות בדיקות תיקונים  לדגמי סובארו השונים, בסיוע מכשור מודרני בטכנולוגיה מתקדמת, על פי הדרישות והתקנים המחמירים של חברת סובארו העולמית. 
צוות העובדים המקצועי שומר על רמת מקצועיות גבוהה ועובר השתלמיות מקצועיות אשר ניתנות על ידי היבואן יפנאוטו, סטנדרט המקצועיות עומד בדרישות ובתקנים  המחמירים ביותר של חברת סובארו העולמית,

הטיפולים אשר מתבצעים אצלנו מבוצעים במכשור המתקדם ביותר ועל פי שיטות העבודה הנהוגות בחברת סובארו העולמית.
אנחנו מקפידים על רמת שירות ואמינות גבוהה אשר מתבטאת בין השאר בהסבר מפורט ללקוח על התקלות השונות ודרכי הטיפול בהם.
הטיפול במערכות החשמל ברכב כולל בין השאר: מערכת האורות והפנסים, מערכת ההצתה, מחשבי הרכב השונים ועוד ועוד.

אנחנו בסוכנות משנה סובארו מבינים כי מדובר במערכות מורכבות אשר מצריכות טיפול על ידי מומחים, יחד עם זאת חשוב לנו שללקוח יוסבר כל תהליך הבדיקה והתיקון אשר הרכב עובר אצלנו.

מערכת החשמל והאלקטרוניקה ברכב כיום הן מערכות מתקדמות אשר מתעדכנת עם כל יציאה של דגם חדש לשוק, למעשה ניתן לאמר כי כל מכלולי הרכב השונים קשורים באופן ישיר למערכת החשמל והאלקטרוניקה של הרכב.

מתי לפנות אלינו?
מערכות הרכב השונות בכלל ומערכת החשמל בפרט  עוברות בדיקה מקיפה בכל טיפול תקופתי, בטיפול שכזה נבדקות המערכות ותקינותן על פי הוראות היצרן ובהתאם לגיל הרכב ולמספר הקילומטרים שעבר.

למרות כל הבדיקות האלו ובשל רגישותה היחסית של מערכת החשמל ברכב קורות תקלות  המצריכות בדיקה וטיפול מיידי, תקלות כאלו יכולות להיפתר בצורה מהירה ויעילה כך שלא יגרמו לתקלות חמורות יותר.

במידה ונתקלתם בתקלה המערכת החשמל מומלץ לפנות אלינו למוסך על מנת לוודא שהתקלה  אינה יכולה להוביל לתקלות גדולות יותר אשר במקרים קיצוניים ישביתו את הרכב.

הצות המיומן שלנו ישמח לבוא לעזרתכם ולבדוק האם יש צורך בטיפול או שמא אפשר להמשיך לנסוע כרגיל.
נשמח לראותכם בין לקוחותינו, פנו אלינו

לקביעת טיפול מלאו הפרטים ונציגנו יחזור אליכם

עוד פוסטים

גלילה לראש העמוד