סובארו B4

עבדת מספיק קשה במשך שנים רבות מדי. זה הזמן שלך ליהנות יותר מהחיים. תעשה יותר דברים שאתה אוהב. תצטיין במקצוע שלך. חקור את תחומי העניין שלך. לך עם התשוקות שלך. המכוניות של סובארו מתוכננות לחבר את הכול יחדיו, כדי שתוכל ליהנות במשך זמן רב יותר מהדברים החשובים בחיים יחד עם ה B4- שלך. עם טכנולוגיה התומכת בחיים שלך בשילוב תחושה ספורטיבית המסייעת לך ליהנות מהם ועמידות לטווח הארוך, ה B4- ערוכה לאפשר לך להטביע את חותמך האישי.

שחרר את הכוח שלה כדי לממש את השאיפות הגבוהות ביותר שלך. ה B4- מחברת אותך מחדש להנאת הנהיגה עם התנהגות כביש ספורטיבית ומגיבה בשילוב הנעה לכל הגלגלים היכולה לקחת אותך לאן שתרצה להגיע, באמצעות מערכת AWD סימטרית. המראה היוקרתי של ה B4- נעים במיוחד לעין ותא הנוסעים המפואר מציע טכנולוגיה מתקדמת בשילוב חומרים איכותיים ונעימים למגע. מכונית סדאן ספורטיבית זו דואגת לנוחות שלך ומאפשרת יד חופשית לחגוג את הנאת הנהיגה האמיתית.

מנוע הבוקסר של סובארו

קיימות רק מכוניות מעטות המסוגלות להעניק לך את אותו ביטחון עצמי בנהיגה שמעניקה לך ה B4- , כך שאינך צריך להיות מופתע מהדרך הייחודית כל כך שהיא עושה זאת. מנוע הבוקסר של סובארו הינו אופקי ומציב את הבוכנות זו מול זו בזווית של 180 מעלות לקבלת פרופיל נמוך ושטוח יותר מאשר מנועים מסוגים אחרים. עובדה זו מעניקה למנוע ולכן למכונית כולה, מרכז כובד נמוך יותר ותחושת איזון טובה יותר. יתר על כן, תנועת הבוכנות זו מול זו גורמת להן לאזן אחת את השנייה וכך להקטין את הרעידות באופן טבעי.

מערכת הנעה כפולה קבועה סימטרית לכל הגלגלים.

סובארו B4 מעניקה שליטה, ביטחון ויציבות ללא פשרות. המכוניות של סובארו מצטיינות בהענקת תחושת ביטחון מאחורי ההגה, הודות לתכנון היציב הטבעי של מערכת SymmetricalAWD המשולבת עם מנוע הבוקסר של סובארו בעל איזון ייחודי. מערכת זו מעבירה כוח לכל הגלגלים, כל הזמן, לקבלת אחיזת כביש יוצאת דופן בכל תנאי הכביש ומזג האוויר. היא בעלת איזון מעולה מצד לצד והתנהגות כביש מדויקת, הודות לכך שכל הרכיבים העיקריים שלה ממוקמים על אותו ציר אורכי ומרכז הכובד הנמוך מעניק חוויית נהיגה מהנה ומגיבה במיוחד. היתרונות הייחודיים של מערכת SymmetricalAWD מעניקים התנהגות כביש מתגמלת ומסייעים לך למנוע סכנות ביתר קלות.

תיבת הילוכים אוטומטית רציפה מסוג LINEARTRONIC

מתוכננת להפיק את המרב ממנוע הבוקסר של סובארו וממערכת ההנעה SymmetricalAWD . תיבת ההילוכים שומרת את המנוע בטווח הפעולה האידיאלי שלו כדי להעניק ל B4- צריכת דלק יוצאת דופן. מערכת בקרת החלפת הילוכים שומרת על נסיעה קלה, חלקה ומגיבה. בקרת החלפת הילוכים כוללת העברת הילוכים מדורגת המתאימה את עצמה לשינויים במהירות הנסיעה ומהירות המנוע ומאפשרת לנהג להרגיש את נקודות החלפת ההילוכים כשהוא מאיץ, כדי לייצר חוויית נהיגה ספורטיבית ומהנה.

יציבות משופרת

מכיוון שבלוק המנוע בעל פרופיל שטוח יותר וממוקם נמוך יותר בשלדה, המכונית כולה יציבה ומאוזנת יותר ועמידה יותר בפני תנודות מצד לצד מאשר מכוניות בעלות תכנון שונה. ביצועים לטווח ארוך התכנון השטוח של המנוע הוא קשיח ומאוזן באופן טבעי ומייצר רמת רעידות נמוכה יותר מאשר מנוע בתצורת V או מנוע 4 בוכנות טורי מאותה קבוצה. כתוצאה מכך הוא בעל עמידות גבוהה יותר וביצועים אמינים יותר.

לקביעת טיפול מלאו הפרטים ונציגנו יחזור אליכם

עוד פוסטים

גלילה לראש העמוד